Послуги для дітей > масаж для діток до 1 року і більше


  Переваги масажу для новонароджених :
  • підвищення імунної опірності організму;
  • збільшується стійкість до захворювань на ГРВІ та інших запальнимх процесів;
  • масаж благотворно впливає на систему травлення;
  • усуває проблеми опорно-рухового апарату;
  • позитивно впливає  на центральну нервову систему;
  • стимулює роботу всього організму;
  • Нормалізаує сон.



В нашому салоні процедури дитячого масажу проводить лікар-фізіотерапевт вищої категорі зі стажем більше 20 років.
Вартість : 400-450грн./до 20-35хв.   
Курс процедур від 10 разів на місяць з інтервалом в 2-3 місяців.
Надаються рекомендації по роботі з Вашою дитиною.
Можливий виїзд на дім по домовленості.  Вартість процедури--500грн.
Проводимо лікувальну динамічну гімнастику
.
   
  У ранньому віці дитина особливо схильна до захворювань, а відсутність профілактики і запізніле лікування можуть призвести до важких наслідків.
Можливості медикаментозного лікування в цьому віці вкрай обмежені і, на жаль, часто мають неприємні побічні наслідки.
Тим часом, багато захворювань, типові для грудного віку, просто і ефективно можна запобігти (а на ранній стадії - вилікувати) масажем.
Більше того, ряд захворювань лікується в цьому віці тільки масажем і гімнастикою.

Всі мами знають - навіть просте розтирання або погладжування доставляє дитині масу задоволення. Дитяча посмішка, «агукання» здатні підняти настрій на цілий день. Ну а якщо врахувати, що крім приємних емоцій масаж надає лікувальний і профілактичний вплив, сприяє фізичному і психічному розвитку дитини, то дитячий масаж виявляється практично безцінним.
Зазвичай терміном дитячий масаж називають масаж, який проводиться в період з грудного віку до одного року. Хоча, звичайно, його можна робити і в 2, і в 3 роки - ніякої шкоди це не принесе. Навіть навпаки, подібний масаж є основою майбутнього здоров'я і гармонійного розвитку дитини: не секрет, що сьогодні відсоток абсолютно здорових дітей вкрай малий, а значить, дитячий масаж актуальний як ніколи. Навіть щасливі батьки абсолютно здорових дітей не відмовляються від масажу: адже це і профілактика, і розвиток моторики дитини, і фізичний контакт (якщо масаж роблять мама або тато). Ну а при лікуванні різних захворювань дитячий масаж просто безцінний.

Масаж допоможе, якщо вашій дитині поставили такі діагнози, як кривошия (неправильне положення голови), плоскостопість, клишоногість. Якщо ці захворювання не лікувати, наслідки можуть бути самими різними - від захворювань хребта до порушення роботи опорно-рухової системи. Дитячий масаж успішно справляється і з такими проблемами, як кишкові кольки, м'язові гіпертонус (а їм страждає вельми високий відсоток немовлят) і гипотонус. Крім того, за гіпертонусом можуть ховатися й інші захворювання, виявити які в період до 6-ти місяців нелегко. Дитячий масаж, навіть і не лікувальний, дозволяє запобігти можливі неприємності.

          Також у салоні проводяться процедурі при лактостазі для годуючих матусь.
.