Догляд за тілом > Програми корекції фігури > Холодне мінеральне обгортання


Стимулює виведення надлишків води з тканин, активізує кровообіг, тонізує шкіру і підвищує її еластичність. Рекомендується для інтенсивного і ефективного лікування дифузного целюліту на стегнах і області "бридж" (живіт, сідниці, стегна), а також для "важких" втомлених ніг і локальних проблем надмірної ваги, пов'язаних з порушенням кровообігу. Рекомендується для профілактики і лікування варикозного розширення вен, проте клієнтам з яскраво вираженою капілярної мережею, ця процедура не рекомендується. Спочатку робиться пілінг, потім на проблемні ділянки або на все тіло накладаються спеціальні охолоджуючі склади, бинти, гелі з активними речовинами: екстрактами кінського каштану, центелли азіатській, водоростей, ефірними маслами лимона і апельсина, ментолом і іншими. Вони зміцнюють стінки судин, капіляри, сприяють лімфодренаж, зменшенню целюліту, моделює фігуру і покращує тонус шкіри. Вже після першої процедури Ви отримаєте видимий ліфтинговий ефект і зменшення об'ємів тіла. Після нанесення цілющої суміші пацієнта накривають або завертають в одноразову тканину і залишають на 20-30 хвилин полежати на кушетці. Після холодних обгортань шкіра набуває пружність і свіжість. Курс оздоровчих обгортань дає можливість без неприємних відчуттів і великих витрат часу очистити свій організм від шлаків, поліпшити тонус шкіри і усунути целюлітні освіти. Обгортання кінцівок, стегон і талії спеціальними ароматизованими бинтами, просоченими екстрактом водоростей і камфорою, створює "парниковий ефект", який активізує кровообіг і покращує лімфовідтікання з м'яких тканин. Процедура особливо ефективна для лікування целюліту на руках і в області живота, сідниць, стегон. Обгортання приводить до поліпшення венозного відтоку з нижніх кінцівок, завдяки чому знімаються набряки на ногах. Цей ефект процедури високо цінують наші клієнти, що мають схильність до варикозного розширення вен або страждають від синдрому "втомлених ніг". Програма, що поєднує обгортання, сеанси масажу і інтенсивні водні процедури, допомагає досягти вражаючих результатів при целюліті і жирових відкладеннях, в'ялості шкіри після різкої втрати ваги або пологів, проблемній шкірі, набряках і післяопераційних рубцях, чутливій шкірі, схильної до подразнення. За нашими спостереженнями ефект десяти процедур у поєднанні з раціональним харчуванням і регулярними фізичними навантаженнями повністю відновить природну активність та витривалість організму.

Широке поширення холодні обгортання отримали при профілактиці та лікуванні порушень функції венозної системи, при процесах хронічної венозної недостатності, на початкових етапах варикозної хвороби. Холодні обгортання знімають набряк, покращують відтік лімфатичної рідини, зменшують відчуття втоми, допомагають боротися з такими явищами як синяки і гіперпігментація. Під час процедури капіляри і судини звужуються, активізується детоксіцірующая діяльність таких органів, як печінка і нирки.
СПА-центри пропонують програми корекції фігури, лікування целюліту, в'ялості шкіри (після різкої втрати ваги або пологів), набряках, проблемній шкірі, що включає в себе холодні обгортання, сеанси масажу, інтенсивні водні процедури, різні маски для тіла.

Увага! Абсолютним протипоказанням для холодного обгортання є вагітність, захворювання шкіри в гострій стадії, незагоєні шви після операцій, інфекційні захворювання, епілепсія, серцево-судинні заболеванія.стойкое коливання тиску. При будь-яких медичних проблемах перед обгортанням потрібно проконсультуватися у лікаря
Вартість процедури ---550грн( до 54 р-ру).
                                  +20%--> 54 р-ра