Гостьова

фенікс
Чи можна у вас оздоровити дитину 14 років, часті простудні захворювання, постійно з горлом проблеми.
12:03 05.12.2012
відповідь:

Добрый день. Конечно можно. Для Вашего ребенка подберем комплекс процедур и их регулярность и у Нас все получится. Ожидаем Вас и Вашего ребенка в салоне.


феніксу
Дякую, що Ви допогли мені повірити в себе і дали надію на краще! Бажаю Вам здоров'я та всіх земних благ!
Марина.
09:04 27.11.2012
відповідь:

Огромное спасибо за похвалу. Мы будем и далее стараться приносить людям только ДОБРО! С уважением администрация салона.


феніксу
Скажіть, а чи можна лікувати шкіру у Вашій кабіні, скільки це буде коштувати і скільки треба таких процедур. Мені 21 рік.Маю вугрі на обличчі і на спині.
12:50 23.11.2012
відповідь:

Так,можна лікувати шкіру у інфрачерфоній кабіні,це буде коштувати 85 грн два рази на тиждень, або у поєднанні з сольовим пілінгом, це буде коштувати 145 грн. один раз на тиждень, а також догляд обличчя..


феніксу
Мені 21 рік, лікуюсь від кліщів на шкірі обличчя. Чи є у Вас якісь програми, щоб позбутись цих кліщів і зробити шкіру гарною?
12:48 23.11.2012
відповідь:

Лікування демодексу довготривале, потребує Вашого бажання і наполегливості.Маємо цілі програми по боротьбі з цією проблемою. Запрошуемо Вас. Адміністратор


феніксу
Скажіть будь - ласка, чи є у вас якісь цікаві процедури для молодої пари (мене цікавить зовнішній вигляд і обличчя), хотілось би перед весіллям привести себе в порядок. Скільки це треба процедур і коли можна до Вас звернутись.
10:40 13.11.2012
відповідь:

для молодят в нас є подарункові сертифікати,які максимально підкреслять вашу красу,ви зможете відпочити,отримати задоволення від запропонованого комплексу процедур.для корекції можливих недоліків шкіри чи фігури необхідний огляд та індивідуальна консультація спеціаліста салону за попереднім записом.будемо раді вас бачити якнайшвидше перед вашою подією для досягнення найкращого результату. Будь ласка зверніть увагу на наш розділ "Акції". З повагою адміністрація салону.


феніксу
У Вас є повідомлення про золотий догляд за тілом і лицем. Як часто це треба робити і скільки це вартує.
10:37 13.11.2012
відповідь:

результат від процедури наступає одразу,тримається доти,поки клітини шкіри не використають усі поживні речовини для свого розвитку.це залежить від стану здоровя,віку...тому індивідуальний підхід обов"язковий.для молодих,доглянутих осіб може бути достатньо однієї процедури на місяць.ціна двогодинного сеансу 345 грн.детально про
ваш курс процедур ви можете дізнатися на персональній консультації лікарем косметологом. З повагою адміністрація салону.


Фениксу
Очень радует, что теперь в Тернополе есть СПА-салон европейского уровня. Очень понравились предложенные процудуры и профессионализм персонала. Спасибо Вам и дальнейших успехов.
Люся
10:50 25.10.2012
відповідь:

Добрый день милая Люся! Огромное спасибо что Вы дали нам такую высокую оценку. Мы будем стараться и будем еще лучше. С радостью Вас хотим видеть в салоне. С уважением администрация салона.


Феніксу
Мені 50 років, хотілось би гарно виглядати. Чи допоможе мені масаж Тоффа, що ви про нього пишете, чи ще якісь процедури потрібно, чи це якийсь курс лікування має бути?
Олена
10:02 16.10.2012
відповідь:

Добрий день.Так, масаж Тоффа вам допоможе. Це унікальна омоложуюча процедура,яка проводиться курсом в поєднанні з доглядом обличчя.


Феніксу
Чула про ваш апарат пресотерапії для лікування варикозу. Маю проблеми вже кілька років. Чи можна до вас звернутись за допомогою і як довго потрібно лікуватись.
Оксана
09:59 16.10.2012
відповідь:

Добрый день. Конечно можно приходить к нам на процедуры и даже получить консультацию сосудистого хирурга по поводу сколько и как часто Вам необходимо получить процедуры. Предварительная запись обязательна.


Феніксу
Залишайтесь завжди такими сонячними і доброзичливими, якими ви всі є зараз! Успіхів вам і вдячних клієнтів!
Галина
11:48 11.10.2012
відповідь:

Дякуємо за побажання!! Чекаємо Вас в нашому затишному куточку.


сторінка Попередня 1 2 3 4 5 6 Наступна


Ви можете залишити нам своє повідомлення:

Заголовок:

Текст повідомлення:

Автор:

E-mail для отримання відповіді:

(введений Вами е-mail не буде відображатись в гостьовій)
Введіть 5 цифр, що зображені ліворуч: